VALİ YAZICI’DAN ÇAKMAKLI OTOMOTİV’E ZİYARET

VALİ YAZICI’DAN ÇAKMAKLI OTOMOTİV’E ZİYARET

Akdeniz Sanayi Sitesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulunan Antalya Valisi Yazıcı, servis hizmetleri anlamında 36 yıllık bir geçmişe sahip olan Çakmaklı Otomotiv’e de uğradı. Yazıcı, otomotiv sektöründen istihdama katkısından dolayı övgüyle bahsetti.

26 Mart 2021 - 17:02

ATSO Başkanı eşlik etti

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Akdeniz Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti.  Vali Yazıcı’ya Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin ve ATSO üyeleri eşlik etti. Sanayide; otomotiv, makine, ahşap ve çeşitli işlerde faaliyet yürütüldüğünü belirten Vali Yazıcı; “Akdeniz Sanayi Sitesi otomotiv alanında ülkemizin başta gelen sanayi sitelerinden. Birbirinden değerli firmanın üretim yaptığı, ülkemiz ve şehrimiz ekonomisine, istihdamına ciddi katkı sağladıkları bir bölge konumunda olan sitemizin daha da gelişmesi için her türlü çalışmayı yapacağız.” diye konuştu.

Çakmaklı yılların tecrübesi

Yazıcı’nın ziyaret ettiği yerler arasında Çakmaklı Otomotiv de yer aldı. Çakmaklı Otomotiv sahibi Mehmet Çakmaklı, oto bakım servisinde yapılan çalışmalar hakkında Vali Yazıcı’ya bilgi verdi. Yazıcı, çalışan personele kolaylıklar, hayırlı kazançlar dileğinde bulundu. 1984 yılından bu yana titiz ve garantili servis hizmeti, yılların verdiği tecrübe ile Antalya’nın en tanınmış servisi olmayı başardıklarını söyleyen Mehmet Çakmaklı, Vali Ersin Yazıcı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

Haber: Tahsin Can Önalp

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARANTİNA GÜNLERİNDE ÇOCUKLARA DİKKAT
KARANTİNA GÜNLERİNDE ÇOCUKLARA DİKKAT
KÜÇÜKKURU'DAN BAYRAM MESAJI
KÜÇÜKKURU'DAN BAYRAM MESAJI