BOĞA YENİAYI
Halime Canıtez

Halime Canıtez

ASTROLOJİ

BOĞA YENİAYI

05 Mayıs 2019 - 09:45

BOĞA YENİAYI
5 Mayıs 2019 saat 01:45’de boğa burcunun 14 derecesinde yeniay gerçekleşti. Haritanın yükseleni kova burcudur. Kova inadı ve sabitliği yanında, hava elementine sahip olup, orijinal, yenilikçi, sisteme karşı, özgürlükçü ve kitlelere hitap edendir. Yeniaya olan sert açısını kavuşumundaki Şans Noktası, yumuşatabilir mi?
 Yeniaylar yenilikler ve başlangıçlar için bizlere fırsatlar sunmakta, Ay ve Güneş’te boğa burcunda tam kavuşumdur. Eril ve dişil enerjinin iş birliği, Satürn ve Güney Ay düğümünden de üçgen açıyla, sağlam ve kalıcı bir destek görmektedir ve boğa yeniayının ışığıyla sırlarda açığa çıkabilecektir. Toprak elementine sahip kararlı, sabırlı, dayanıklı boğa burcu için; rahat, konfor, güvence önemlidir, elindekileri tutup biriktirmesi bu yüzdendir. Yeniay haritasında köşelerin sabit oluşu, başlangıç ve girişimlerde aynı enerjiyi taşıyabilecek, Satürn üçgeni ise, uzun sürecek dayanıklılık ve kalıcı hedeflerin gerçekleşmesine etken olabilecektir. Yeniayın; eğitim, yakın çevre, iletişim, kardeşler, medyayla ilgili gündemleri, Uranüs’ünde boğa burcunda oluşu nedeniyle sürprizler verebilir.
 Yeniayın yöneticisi Venüs’ün, koç burcundaki yerleşimi rahat değildir. Fakat Jüpiter’den iyicil destek görüyor olması, umut vericidir. Venüs; para, evlilik, sevgi alış-verişi, barış, uyum, sanat, estetiği temsil eder. Para aksında oluşu ise ihtiyatlılık gerektirebilir. Ayrıca sigorta, miras, vergi, hak-hukuk, nafaka, kredi, ortak parasıyla ilgili sürpriz gündemler oluşabilir, bu konularda teraziyi dengede tutmak gerekebilir. Sanatçılarda bu konulardan mustarip olabilir. Yeniayın diğer bir gündemi ise çocuklar olabilir.
 Tüm yorumlarım geneldir, kişisel haritalara yansıması farklılık gösterebilir.
 Bu yeniayın Hıdırellez ve ramazan ayına denk geliyor olması açısından tüm dilek ve dualarınızın gerçekleşmesini, İslam aleminin ve sevgili okurların mübarek ramazan ayının hayırlı, tutulan oruçların kabul olmasını dilerim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar