MERKÜR AKREP BURCUNDA
Halime Canıtez

Halime Canıtez

ASTROLOJİ

MERKÜR AKREP BURCUNDA

06 Ekim 2019 - 09:59 - Güncelleme: 06 Ekim 2019 - 10:03

 

MERKÜR AKREP BURCUNDA (3 Ekim-9 Aralık 2019) 
   İletişim ve haberleşmenin gezegeni ve tanrıların habercisi olan Merkür, akrep burcuna geçti. Merkür; akıl, zekâ, mantık, muhakeme, beceri, konuşma, yazma, basın-yayın, elektronik, medya,  matbaa, dergi, aracılık, kardeşler, kısa yolculuklar, yakın çevremiz, eğitim ve ifade şeklimiz gibi temaları işler. Akrep burcu ise; derinliği olan, sezgisel, güç, tutku, hırs, hassas, vazgeçmeyen, şüpheci, kuşkulu, manipülatif, ciddi ve soğukkanlıdır. 
   Merkür akrepte iken; sezgilerimiz ve aklımız bildiklerimizle yetinmeyecek daha derinlere inerek görünmeyenin arkasındaki gerçekleri bulup, gün yüzüne çıkarmayı isteyecektir. Şüphe duyacak, görmediğimiz bilgilere inanmayacak, somut bilgiye ulaşıncaya kadar ısrarla araştırmalarımızı sürdürerek ancak doğruya ulaştığımız zaman ikna olacağız. Bu konumda dedektif yanımız canlanacak, son derece meraklı olurken, sadece gerçeklere odaklanacağız. Akrebin su elementi oluşuyla sezgilerimiz bize yol gösterecektir, iletişimde diğerinin zaaflarından faydalanmak, manipülasyon, düşünceleri yöneterek gücü elimizde tutmak, Merkür akrebin gölgesidir. Diğer gölgeleri; düşüncelerde takıntı, fikirde sabitlik, sır tutmak, sivri diliyle diğerini acıtmak, hırs, tutku, kıskançlık ve karşılıklı inat. Merkür akrepte iken; ticari ilişkiler, başkalarının finans kaynaklarını bulup çıkarma ve en iyi şekilde yönetme, okült, sırlar, cinsellik, korku, kriz, değişim, derin dönüşüm ve ölüm düşüncesi de bu sürecin temaları arasında yer alacaktır. 
   Merkür 31 Ekim ile 22 Kasım arasında akrep burcunda geri gidecektir. 9 Aralık’ta ise akrepteki yolculuğunu tamamlayarak yay burcuna geçecektir. Bundan ötürü Merkür akrep yolculuğu oldukça uzun ve retrosuyla birlikte, düzenlemeler yapmak durumunda kalacağımız bir zaman dilimi olacaktır. Güzel günler geçirmeniz dileğiyle, sevgiler

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar